MUMCU Yatak - Mobilya - Halı A.Ş.

Misyonumuz

Şirketimizin temel misyonu %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve hizmet kalitesini sürekli arttırmaktır.

Vizyonumuz

Kullanıcılara yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak.

uygun-fiyat-salon-halilari-mumcu-yatak-mobilya-hali-ankara
MUMCU YATAK & MOBİLYA & HALI DAĞITIM A.Ş.

Hakkımızda

Mumcu Yatak & Mobilya & Halı Dağıtım A.Ş. 1974 yılında Ankara’da kurulmuş olup www.salonhalisi.com adresli web sitesi üzerinden E-Ticaret hizmeti vermeye devam etmektedir.

Mumcu Yatak, Mobilya ve Halı Dağıtım A.Ş., faaliyet gösterdiği ilk günden bu yana kaliteli ürünü güvenilir ve güler yüzlü hizmetle müşteriye sunarak E-Ticaret sektöründeki çalışmalarına azami gayret ve verimlilik ile devam etmektedir.

Şirketimiz genel olarak; halı, kilim, yolluk, yatak ve mobilya kategorilerinde ürünler sunmaktadır. Salon halısı, oturma odası halısı, mutfak halısı, koridor halısı, çocuk halısı, yazlık halı, klasik halı, patchwork halılar, kilim, yolluk gibi mevcut halı portföyünü günden güne genişletmeyi ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak internet üzerinden yapılacak güvenli alışverişler ile karşılamayı amaçlamaktayız. Sektördeki tecrübelerimizle beraber müşterilerimize hizmet vermekte olup, ilk günkü heyecanla çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

Sosyal Medyada Paylaşın...